Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerİnsan KaynaklarıFiloİletişim

GN Group, etkileyici tarzıyla profesyonel bir gemi yönetim hizmeti sunmayı taahhüt eder


Vizyonumuzu gerçekleştirmek için Misyonumuz, ortak olarak tanımladığımız müşterilerimizin beklentilerini aşan kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktır. Bunu, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çevre ve insan sağlığı üzerine olağanüstü vurguyla en hızlı, en etkin ve en güvenilir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu şekilde kâr, kalite ve büyüme hedeflerimizin karşılanmasını sağlayacağız.

Misyonumuz​

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için Misyonumuz, ortak olarak tanımladığımız müşterilerimizin beklentilerini aşan bir kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktır. Bunu, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çevre ve insan sağlığı üzerine olağanüstü vurguyla en hızlı, en etkin ve en güvenilir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu şekilde kar, kalite ve büyüme hedeflerimizin karşılanmasını sağlayacağız.

Vizyonumuz​

Yıllarca GN GROUP, sektörde en hızlı, en etkili, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunan en iyi deniz taşımacılığı şirketi olarak kabul görecektir.

Değerlerimiz​

Takım Çalışması​
GN GROUP'un başarısı ekip ruhunun doğal bir sonucudur. Hem denizde hem de ofisteki her bir çalışan zincirin bir halkası olarak görülür. Her halkanın gücü, zincirin mukavemetini doğrudan etkiler. Takım çalışması, GN GROUP'un en önemli değerlerinden biridir ve tüm çalışanları başarı duygusunu paylaşmaktadır. Rekabetçi bir dünyada ayakta kalabilmek için GN GROUP, çalışanların görüşlerine değer verildiği şeffaf bir yönetim sistemine inanmaktadır. Bu tür yönetim tartışmayı kolaylaştırır ve hızlı karara varmakta, risk almakta ve insiyatif kullanmayı teşvik etmekte etkilidir. GN GROUP'un yolu araştırma, iletişim ve şevk üzerine kuruludur. Hedeflerine ulaşmakda yaratıcı ve yenilikçidir.

Çevre ve İnsan Faktörleri​
Hizmetlerimizi sunarken başlıca sorumluluğumuz, hem çevreyi hem de insan sağlığını korumak için en üst düzeyde özen göstermek ve hem müşterilerimizin taleplerini hem de yürürlükte olan tüm yerel ve uluslararası mevzuat gerekliliklerini karşılayan tüm önleyici tedbirleri almaktır. Sıfır kaza ve sıfır deniz kirliliğini başarmak için kararlıyız. Her bir geminin ulusal ve uluslararası gerekliliklere uygun nitelikli, sertifikalı ve tıbben uygun gemi adamları ile donatılmasını temin etmek ve gemiye ‘Gemi Adamı Donatımında Asgari Emniyet’ düzenlemelerini aşan seviyelerde personel tahsisini sürdürmek şirket politikasıdır. Ayrıca, çalışanlarımızı gemiye katılmadan önce ve gemideki görevlerini sürdürdükleri süre zarfında eğitmeyi en önemli görevimiz olarak görüyoruz.

Müşteri Memnuniyeti​
Müşteri memnuniyeti temel değerlerimizden biridir. Faaliyet gösterdiğimiz segmentlerde önde gelen bir kuru yük firması olmak ve müşterilerimize eşsiz hizmetleri sürekli yüksek kalite ve güvenlik standartlarıyla sunmak istiyoruz.

Sürekli Yenilik​
GN GROUP, gemi işletme ve gemi donanımı alanındaki yeni gelişmeleri ve araştırmaları dikkatli bir şekilde izlemektedir. En yeni teknolojiyi sürekli takip ederek uygun fiyatlarla daha hızlı ve daha güvenilir bir hizmet sunma arayışıyla rakiplerimizin bir adım önüne geçmek için kendimizi geliştirmeyi taahhüt ediyoruz. Yenilikçi ruhumuz ve birinci sınıf hizmet anlayışımızla hareket ederek, müşterilerimize daha güvenli, daha çevreci ve daha uygun maliyetli ulaşım çözümleri sunmaya yönelik çabamızdan asla vazgeçmedik. Bu sürekli yenilik süreci sayesinde GN GROUP'un, özellikle emniyet ve çevre performansıyla ilgili olarak sektöründe ön planda kalmasını sağlıyoruz.


Bizimle iletişime geçin


Mesaj gönderildi