Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerİnsan KaynaklarıFiloİletişimGemi Kiralama

Doğru gemiyi, doğru zamanda, doğru yerde bulmak, onlarca yıldır yaptığımız bir şeydir. Bu basit gibi gelebilir, ancak etkin ve uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yük ve gemi brokerlerinden oluşan küresel personelimizin uzmanlık ve sürekli bilgi toplamasını gerektirmektedir.

Gemi Acenteliği

Tüm Türkiye ana limanlarındaki nitelikli acentelerimiz ile birlikte merkez ofisimiz İstanbul'da yerleşiktir. Çanakkale ve İstanbul boğazından transit geçiş yapan gemilere yönelik acentelik hizmetleri sunuyoruz. Kuruluşumuz, müşteri odaklı ve yaklaşımında yaratıcı profesyonellerden oluşmaktadır.

Teknik Gemi Yönetimi

Optimum işletme verimliliğini sağlamak için gemilerin performansını yakından takip ediyoruz. Ayrıca ilgilendiğimiz gemiler, işletme meselelerini her yönüyle takip eden ve gemiyle aktif temasını sürdüren enspektörler tarafından düzenli aralıklarla denetlenmektedir.

Gemi İşletmeciliği

Tüm gemi segmentlerine yönelik olarak talep ettiğiniz işletmeyi her nerede ve ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda tarafınıza sunmak için geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Üçüncü taraf gemi işletme hizmetlerimiz teknik işletmeyi, personel yönetimini ve gemi muhasebe ve tedarik hizmetlerini içermektedir.


Bizimle iletişime geçin


Mesaj gönderildi